Anasayfa » Bankalar » Akbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Akbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Her banka, müşterilerinin günlük ATM üzerinden çekebileceği para miktarına belirli oranda sınırlandırma getirmektedir.

akbank atm günlük para çekme limiti 2019

akbank atm günlük para çekme limiti 2019

Bu sınırlandırmanın güvenlik nedeni ile getirildiği ifade edilmekte. Akbank müşterileri, sahip olduğu bankamatik kartları üzerinden günlük ne kadar para çekebileceklerini merak etmektedirler;

Sponsorlu Bağlantılar  • Akbank Neomeo kartına sahip kişiler, gün içerisinde ATM’ler üzerinden en fazla 250 TL para çekebilmekteler.
  • Akbank NEO kartına sahip kişilerin bir gün içerisinde ATM’den en fazla 1,000 TL nakit para çekebilme hakkı bulunmaktadır.
  • Akbank NEO Private kartına sahip kişilerin günlük para çekme limitleri 2,000 TL’dir.
  • Akbank NEO Business ise ticari kart sınıfında olmasından dolayı gün içerisinde ATM’lerden en fazla 4,000 TL para çekme hakkı bulunmaktadır.

Akbank Para Çekme Limitini Arttırma 2019

Sahip olduğunuz kart tipine göre günlük ne kadar para çekebileceğinizi yukarıdan öğrendiniz. Acil bir durumda belirtilen limitin üzerinde bir para çekmek durumunda kalırsanız bunun için limit arttırmaya ihtiyacınız olacaktır. 444 25 25 telefon numarası üzerinden Akbank müşteri hizmetlerine bağlanarak tek seferlik bir limit artırma işlemi yapabilirsiniz.

 

Telefon ile limit artırmaya müsait değilseniz ATM’ye ek ücret ödeyerek de istediğiniz tutarda para çekiminde bulunabilirsiniz. 1,000 TL günlük para çekim hakkı bulunan bir kartınızdan 1,500 TL çekmek istemeniz durumunda ATM sizden 10 TL gibi bir ekstra ücret ödeyerek istediğiniz tutarın çekimini yapabilirsiniz.

Akbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...