Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2022


Bugün, 2019 yılında aidatsız kredi kartı veren 9 bankayı sizinle paylaştık! Kredi kartı kullanacak olan kişiler, ekstrelerini düzenli olarak takip ettikleri zaman dönem dönem kredi kartı aidatı adı atında bazı kesintiler ile karşılaşacaktır. Burada kredi kartı limitinizden düşülen aidat ve diğer kesintilere baktığımız zaman, bankanın size göndermiş olduğu kart için gereken ücretin ya da diğer kredi kartı kampanyalarından faydalandığınızdan dolayı kesilen aidatlar karşımıza çıkabilmektedir.

hangi bankalar aidatsız kredi kartı veriyor

aidatsız kredi kartı veren bankalar

Bankaların kredi kartı limitiniz üzerinden tahsil ettiği bu kesintilerde, kimi zaman her ay belirli miktarlarda kimi zaman altı ayda bir kimi zamanlarda ise yılda bir kez olmak üzere tahsilat yapılmaktadır. Kredi kartlarında bulunan Classic, Gold ve Premium gibi özelliklere göre de bu aidatların farklılaştığını söyleyebiliriz.

Eğer kullanacağınız kredi kartında bu tarz bir kesinti olmasını kesinlikle istemiyorsanız ve yalnızca harcadığınız tutarlardan sorumlu olmak istiyorsanız, başvuru işlemlerinde aşağıda belirteceğimiz bankalara başvuruda bulunabilirsiniz. 2019 yılında güncel olup eklemeler ve çıkarmalar -gerekirse- yapılacaktır.

 • QNB Finansbank
 • Türkiye İş Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Akbank
 • Denizbank

Bahsetmiş olduğumuz bankalardan kredi kartı başvurusunda bulunurken, Classic özellikli kredi kartlarının hiçbirinden aidat ya da kart ücreti alınmamaktadır. Bundan dolayı gönül rahatlığı ile başvuruda bulunabilirsiniz.
Eğer kredi kartını kullanacak olan kişi üniversite öğrencisiyse, aidatsız kredi kartı imkanı ve belge şartı olmadan alınabilecek kredi kartı imkanı olan bankaları da şu şekilde listeleyebiliriz.

 1. Ziraat Bankası
 2. Vakıfbank
 3. QNB Finansbank
 4. TEB
 5. Yapı Kredi Bankası
 6. Türkiye İş Bankası
 7. Garanti Bankası

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...