Anasayfa » Bankalar » Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar (2018)

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar (2018)

Sponsorlu Bağlantılar


Kredi kartı kullanacak olan kişiler, ekstrelerini düzenli olarak takip ettikleri zaman dönem dönem kredi kartı aidatı adı atında bazı kesintiler ile karşılaşacaktır. Burada kredi kartı limitinizden düşülen aidat ve diğer kesintilere baktığımız zaman, bankanın size göndermiş olduğu kart için gereken ücretin ya da diğer kredi kartı kampanyalarından faydalandığınızdan dolayı kesilen aidatlar karşımıza çıkabilmektedir.

hangi bankalar aidatsız kredi kartı veriyor

aidatsız kredi kartı veren bankalar

Bankaların kredi kartı limitiniz üzerinden tahsil ettiği bu kesintilerde, kimi zaman her ay belirli miktarlarda kimi zaman altı ayda bir kimi zamanlarda ise yılda bir kez olmak üzere tahsilat yapılmaktadır. Kredi kartlarında bulunan Classic, Gold ve Premium gibi özelliklere göre de bu aidatların farklılaştığını söyleyebiliriz.

Sponsorlu BağlantılarEğer kullanacağınız kredi kartında bu tarz bir kesinti olmasını kesinlikle istemiyorsanız ve yalnızca harcadığınız tutarlardan sorumlu olmak istiyorsanız, başvuru işlemlerinde aşağıda belirteceğimiz bankalara başvuruda bulunabilirsiniz. 2018 yılında güncel olup eklemeler ve çıkarmalar -gerekirse- yapılacaktır.

 • QNB Finansbank
 • Türkiye İş Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Akbank
 • Denizbank

Bahsetmiş olduğumuz bankalardan kredi kartı başvurusunda bulunurken, Classic özellikli kredi kartlarının hiçbirinden aidat ya da kart ücreti alınmamaktadır. Bundan dolayı gönül rahatlığı ile başvuruda bulunabilirsiniz.
Eğer kredi kartını kullanacak olan kişi üniversite öğrencisiyse, aidatsız kredi kartı imkanı ve belge şartı olmadan alınabilecek kredi kartı imkanı olan bankaları da şu şekilde listeleyebiliriz.

 1. Ziraat Bankası
 2. Vakıfbank
 3. QNB Finansbank
 4. TEB
 5. Yapı Kredi Bankası
 6. Türkiye İş Bankası
 7. Garanti Bankası
Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar (2018)
Oylayın

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

senetle altın satan kuyumcular 2019

Senetle Altın Satan Kuyumcular 2019

Sponsorlu Bağlantılar Yatırım yapmak, borç ödemek ya da düğün yapmak için altın almak isteyen kişiler, ...