Anasayfa » İhtiyaç Kredisi » 70 Yaş Üstüne Kredi Veren Bankalar

70 Yaş Üstüne Kredi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar


Bankalarda yapılan işlemlere baktığımız zaman, kredilerin belirli şartlarda verildiğini ve özellikle de ileri yaş grubunda yer alan kişilerin bu imkanlardan biraz daha kısıtlı bir şekilde faydalandıklarını görmekteyiz.

70 yaş üstüne kredi veren bankalar

70 yaş üstüne kredi veren bankalar

Bunun nedeni, ilerleyen yaşlar ile birlikte, ödeme zorluklarının ortaya çıkabileceği endişesinin olmasıdır. 70 ve üzerindeki yaş grubunda bulunan kişilerin karşılaşmış oldukları bu durumlara karşı, onların da finansal ihtiyaçlarının karşılanması adına çalışmalarda bulunan bankalar yok değildir. 70 yaş üzerine kredi veren ve hiçbir dezavantaj ile sunulmayan kredi paketlerine bakıldığı zaman, şu listeyi sunabiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar  • Aktifbank
  • Denizbank
  • Vakıfbank
  • ING Bank
  • Şeker Bank
  • TEB
  • Ziraat Bankası
  • PTT

Burada ismi bulunan bankaların ileri yaş grubundaki kişilere kredi vermesi için ise, maaşlarını bu bankalar vasıtası ile alması gerekmektedir. Eğer bu bankalardan birisinden maaşınızı almıyorsanız, bankada doldurulacak olan dilekçe ile maaşınızı o bankaya taşıyabilir, ardından da çekmiş olduğunuz kredinizin taksitleri her ay emekli maaşınızdan kesilecektir.

Buradan da anlaşılacağı üzere, 70 yaş üzerindeki kişilerin bankalardan kredi çekebilmeleri için, herhangi bir emekli maaşları ya da yaşlılık maaşları olması gerekmektedir. Bunun dışında bankaya teminat gösterilmesi ya da alınacak olan kredi için, kredi notu yüksek ve banka sicili de çok temiz bir kişinin sizlere kefil olması gerekmektedir. Bu şartlar tamamlandığı sürece, yukarıda adı geçen bankalara gidilerek, kredi başvuru formu doldurulup, başvuruda bulunulabilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

kara liste sorgulama 2019

Kara Liste Sorgulama 2019 (3 Yöntem)

Sponsorlu Bağlantılar Kara liste ya da halk arasındaki tabiri ile kırmızı kalem yemek, bankacılık işlemi ...