48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar


Siz istediniz biz de 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankaların hangileri olduğunu kaleme aldık. Özellikle mail yoluyla bu konuda sorularınız geliyordu geç de olsa bir cevap vermek istedik.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar

hangi bankalar 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veriyor?

Bir anda ortaya çıkan gereksinimlerden dolayı nakite sıkışmışsanız, ihtiyaç kredisine başvurmak için çok doğru bir zamanda olduğunuzu belirtmemiz gerekecektir. 21 Eylül tarihinde Başbakan tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte, ihtiyaç kredilerinin faiz oranlarının düşürülmesi ve vade sürelerinde de 48 aya kadar uzatma yapılacağının açıklanmasının ardından, birçok banka bu durumu gerçeğe döndürmüş durumdadır. Artık “Tüketici kredisi vadesi 48 aya çıktı mı” sorusuna da evet olarak yanıt verebiliyoruz. İsterseniz birçok bankaya göre de daha uygun kredi faiz oranını size sunan bankalardan ilk olarak Garanti Bankası’nı inceleyelim.

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç yani tüketici kredilerinde, vade sürelerinin 48 aya uzatılması gerektiği açıklandıktan sonra, ilk adım Garanti Bankası’ndan gelmiş durumdadır. Yıllık maliyet oranı, kredi sigortası ve faiz oranlarının düşürülerek ortaya çıkarılan kredi paketinde 10 bin lira için %1.45 faiz oranı ile 48 ay vade süresi belirlenmiş. 5 bin lira ihtiyaç kredisi için %1,33 faiz oranı ve 48 aya varan vade süresi, 50 bin lira için ise %1,19 faiz oranı ile 48 aylık vade süresi ile krediler hazırlanmış durumdadır. Ödeme kolaylığı sağlamak adına uzatılan bu vade sürelerinden faydalanmak için, Garanti Bankası şubesinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Yapı Kredi Bankası 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi


Vade sürelerini arttıran diğer bir banka ise Yapı Kredi Bankası’dır. Aynı şekilde 10 bin liradan 50 bin liraya kadar verilecek olan ihtiyaç kredilerinde, %1,27 faiz oranı baz alınarak kredi desteği sağlanmaktadır. İnternet sitesinden başvuru yapılabilecek olan bu kredi paketinde, kredi notu yüksek ve banka sicil kaydı temiz olan kullanıcılar, 10 bin liralık ihtiyaç kredi taleplerinde, banka şubesine gitmelerine gerek kalmadan, Yapı Kredi Bankası’ndaki hesaplarına doğrudan geçirebilecekler.

QNB Finansbank 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Birçok kredi paketi bulunan QNB Finansbank, şubeye gitme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor ve mobil bankacılık uygulaması ile internet bankacılığı üzerinden sizlere kredi başvurusunda kolaylık sağlamaktadır. 48 aya kadar uzatılan vade sürelerinde 10 bin liradan 50 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız karşılanmaya çalışılıyor. Eğer QNB Finansbank müşterisiyseniz, internet üzerinden yaptığınız başvurular onaylandıktan sonra, kredi talebiniz kısa sürede banka hesabınıza yansıtılacaktır. Bu sayede anlık ihtiyaçlarınız için banka şubelerine gitmenize gerek kalmamaktadır.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

vakıfbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Vakıfbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Vakıfbank, kamuya ait bir banka olmasından dolayı her yıl milyonlarca kişinin bankacılık işlemlerini yerine getirmeye ...