Anasayfa » Bankalar » 2018 Yılında En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?

2018 Yılında En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Sponsorlu Bağlantılar


Birçok kişi ekonomik sorunlar nedeniyle borçlarıyla boğuşuyor. Bu sebepten borçlarını ödemek isteyenler veya acil nakit ihtiyacı olanlar bankalardan kredi alma yolunu tercih ediyor. Bugün sizler için 2018 yılında en kolay kredi veren bankaları sıralayacağız.

2018 yılında en kolay kredi veren bankalar

2018 yılında en kolay kredi veren bankalar

Bankaların kredi vermeden önce baktıkları ilk kriterin kredi siciliniz olduğunu muhtemelen daha önce duydunuz. Kredi siciliniz kısaca, şimdiye kadar ki tüm bankacılık faaliyetlerinin kaydıdır. Ödemesini geciktirdiğiniz kredi ve kredi kartı borçlarınız sicilinizin bozulmasına ve bankaların size kredi vermesini zorlaştırır. Bankalar size kredi verip vermeyeceğine karar vermek için sicilinize bir puan veriyor ve bu da bildiğiniz gibi kredi notu olarak biliniyor.

Sponsorlu Bağlantılar 

 

Günümüzde kredi notunu yükseltmek isteyen yüzbinlerce tüketici var ancak borcu borçla kapatma alışkanlığımız/zorunluluğumuz yüzünden bataklığa daha çok batıyoruz. Tam da bu sebepten en kolay kredi veren bankaların hangileri olduğunu sizin için araştırdık. 2018 yılı boyunca muhtemelen 1 veya 2 defa ekleme-çıkarma yapacağımız bu listemize “şu bankayı da ekleyin, kredi notum düşük olmasına rağmen kredi verdiler” dediğiniz banka adı varsa lütfen yorumlardan gönderin.

 

  • Burgan Bank
  • Fibabanka
  • Odeabank
  • QNB Finansbank – Enpara

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

en yüksek vadeli hesap faizi veren bankalar 2018

En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Bankalar 2018

Sponsorlu Bağlantılar Belirli bir miktarda ki birikimleri değerlendirmenin en iyi yollarından birisi de vadeli hesap ...