Anasayfa » Bankalar » 2019 Yılında En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?

2019 Yılında En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Sponsorlu Bağlantılar


Birçok kişi ekonomik sorunlar nedeniyle borçlarıyla boğuşuyor. Bu sebepten borçlarını ödemek isteyenler veya acil nakit ihtiyacı olanlar bankalardan kredi alma yolunu tercih ediyor. Bugün sizler için 2019 yılında en kolay kredi veren bankaları sıralayacağız.

en kolay kredi veren bankalar 2019

en kolay kredi veren bankalar 2019

Bankaların kredi vermeden önce baktıkları ilk kriterin kredi siciliniz olduğunu muhtemelen daha önce duydunuz. Kredi siciliniz kısaca, şimdiye kadar ki tüm bankacılık faaliyetlerinin kaydıdır. Ödemesini geciktirdiğiniz kredi ve kredi kartı borçlarınız sicilinizin bozulmasına ve bankaların size kredi vermesini zorlaştırır. Bankalar size kredi verip vermeyeceğine karar vermek için sicilinize bir puan veriyor ve bu da bildiğiniz gibi kredi notu olarak biliniyor.

Sponsorlu Bağlantılar 

 

Günümüzde kredi notunu yükseltmek isteyen yüzbinlerce tüketici var ancak borcu borçla kapatma alışkanlığımız/zorunluluğumuz yüzünden bataklığa daha çok batıyoruz. Tam da bu sebepten en kolay kredi veren bankaların hangileri olduğunu sizin için araştırdık. 2018 yılı boyunca muhtemelen 1 veya 2 defa ekleme-çıkarma yapacağımız bu listemize “şu bankayı da ekleyin, kredi notum düşük olmasına rağmen kredi verdiler” dediğiniz banka adı varsa lütfen yorumlardan gönderin.

 

  • Burgan Bank
  • Fibabanka
  • Odeabank
  • QNB Finansbank – Enpara
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...