2022 Yılında En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?


Birçok kişi ekonomik sorunlar nedeniyle borçlarıyla boğuşuyor. Bu sebepten borçlarını ödemek isteyenler veya acil nakit ihtiyacı olanlar bankalardan kredi alma yolunu tercih ediyor. Bugün sizler için 2019 yılında en kolay kredi veren bankaları sıralayacağız.

en kolay kredi veren bankalar 2019

en kolay kredi veren bankalar 2019

Bankaların kredi vermeden önce baktıkları ilk kriterin kredi siciliniz olduğunu muhtemelen daha önce duydunuz. Kredi siciliniz kısaca, şimdiye kadar ki tüm bankacılık faaliyetlerinin kaydıdır. Ödemesini geciktirdiğiniz kredi ve kredi kartı borçlarınız sicilinizin bozulmasına ve bankaların size kredi vermesini zorlaştırır. Bankalar size kredi verip vermeyeceğine karar vermek için sicilinize bir puan veriyor ve bu da bildiğiniz gibi kredi notu olarak biliniyor.

 

 

Günümüzde kredi notunu yükseltmek isteyen yüzbinlerce tüketici var ancak borcu borçla kapatma alışkanlığımız/zorunluluğumuz yüzünden bataklığa daha çok batıyoruz. Tam da bu sebepten en kolay kredi veren bankaların hangileri olduğunu sizin için araştırdık. 2018 yılı boyunca muhtemelen 1 veya 2 defa ekleme-çıkarma yapacağımız bu listemize “şu bankayı da ekleyin, kredi notum düşük olmasına rağmen kredi verdiler” dediğiniz banka adı varsa lütfen yorumlardan gönderin.


 

  • Burgan Bank
  • Fibabanka
  • Odeabank
  • QNB Finansbank – Enpara

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

2018 yılının şubat ayında tüm kredi kartı ve banka kartlarında düzenlemeye giden Ziraat Bankası müşterilerine ...