Anasayfa » Bankalar » 2018 Yılında Yaşlılara Kredi Veren Bankalar

2018 Yılında Yaşlılara Kredi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar


Ülkemizde, eşlerinin vefatının ardından onların emekli aylığını alan ya da yaşlı ve bakıma muhtaç olduklarından dolayı devlet güvencesine alınan binlerce vatandaşımız bulunmaktadır.

2018 yılında yaşlılara kredi

yaşlılara kredi veren bankalar 2018

Emeklilik maaşı ya da yaşlılık maaşı adı altında almış oldukları maaşlar ile geçinmeye çalışan bu kişiler, zaman zaman bankalara kredi başvurularında bulunsalar da, birçok banka aldıkları gelirleri düşük bulduğundan dolayı onlara kredi vermeyi ne yazık ki reddetmektedir.

Sponsorlu BağlantılarBankacılık sektöründe meydana gelen bu sorunlara son vermek ve 2018 yılı boyunca yaşlıların da kredi kullanabilmesi için ilk adımı atan PTT Bank olmuştur.PTT, birbirinden farklı banka ile çalışma yaparak hazırladığı kredi paketlerinde, normal şartların altında faiz oranlarını sunmaktadır. Kişilerin ihtiyaç duydukları miktarları onlara sunarken aradığı şartlar ise şu şekildedir.
• Emekli ya da yaşlılık maaşının PTT üzerinden alınması gerekmektedir.
• Kişilerin banka sicillerinin cezasız olması gerekmektedir.
• Kredi notları düşük olmaması gerekmektedir.
Bu üç şartı tamamlayan kişiler, PTT noktalarına giderek anında kredi başvurularını yapabilirler. Bireysel ihtiyaç kredisi paketlerine yönelik yapacakları başvurularda, piyasada geçerli olan vade süreleri aynen sunulmaktadır. Bu vade oranlarına baktığımızda en az 3 en fazla da 48 aylık kullanım sağlandığını görmekteyiz.

 

PTT merkezlerinde 2018 yılı boyunca değişen faiz oranları uygulanacak olsa da, şuan için faiz oranları %1,15 ile %1,20 arasında değişkenlik göstermektedir. Şubelerde yapılacak başvuruda, faiz ve masrafların ardından ne kadar borç ödeneceği de yaşlılarımıza bildirilecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...