Anasayfa » Bankalar » Tadilat Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Tadilat Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Sponsorlu Bağlantılar


Evinizi tamir ettirmek istiyorsunuz fakat elinizde böyle bir imkanınız yoksa tadilat parası veren bankalar ile evin tüm bakımı, dekorasyonu için gerekli olabilecek tüm ihtiyaçlar karşılanabilmektedir.

tadilat kredisi veren bankalar

tadilat kredisi veren bankalar hangileri

Oturmuş olduğunuz evin komple bütün bakım tadilatlarını kredilerle gidermeniz mümkündür. Çatı işleriyle, tesisat, mantolama, banyo ve mutfak tadilatları içinde sunulmuş olan özel tadilatlar için kredi alabiliyorsunuz. Dilerseniz, Türkiye Finans, Akbank, Finansbank ve Ziraat bankasının sunduğu bu kredi paketlerini tek tek inceleyelim.

Sponsorlu BağlantılarTürkiye Finans Tadilat Kredisi

Su tesisatınız patladıysa komple değiştirme imkanınızın olduğu Türkiye Finans tadilat kredisi için banyo ve mutfaktaki tesisat işlemleri ile beraber parke, cam, pencere ve kapı harcamalarınızda uygun bir şekilde faiz oranı ile krediyi alıp, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkündür. Bu kredi, %1,39 faiz oranı ile 12, 24 ve 36 ay vadelerle %0,5 kredi tahsis ücretiyle verilmektedir. Nüfus cüzdanıyla, gelir belgesiyle, krediye konu olabilecek ürün proforma faturası, ev tapusu ya da kat irtifak tapusu gibi belgeleri banka şubesine iletip kredinizi alabilirsiniz.

Akbank Tadilat Kredisi

Akbank, tadilat için uygun faiz oranlarıyla, geri ödeme kolaylığını sağlayarak ev tadilat kredisi vermektedir. 18 yaşından büyük olan, gelir belgesine sahip olan, evdeki kişilerin aylık gelir ödemelerinin %50’sini karşılayabilecek şekilde kredi notu yüksek olan kişilere verilen krediler ile evinizin onarımını sıkıntısız bir şekilde yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Tadilat Kredisi

Ziraat’in bu kredi paketiyle birlikte, ilk sene yalnızca faiz ödemeli krediyle oturmuş olduğunuz evin tadilat bakım giderlerinizi karşılayabilirsiniz. Bu krediyle evinizdeki eşyaları bile yenileyebilirsiniz. 120 ay vadeli bir şekilde olup ev tadilatı içinde verilmiş olan kredinin ekspertiz değeri ise %75’e kadar çıkabilmektedir. Bu krediyle onarım, bakımınızı, tamiratı ve yeni ev eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde dizebilirsiniz.

Ziraat bankasının vermiş olduğu inşaat tamamlama kredileriyse %70’i henüz tamamlanmadıysa eğer inşaat halinde olan konutlara veriliyor. 120 ay vadeli olacak şekilde verilmiş olan inşaat tamamlama kredisiyle tamirat, ev dekorasyonu gibi ihtiyaçlarınızı da bu finansmanı tercih ederek kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

peşinatsız konut kredisi veren bankalar var mı

Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar Hepimizin hayali bir ev almak ve kira ödeme derdinden kurtulmaktır. Genelde insanlar eğer ...